NE BLEJME TUAJ
MAKINERIA E PERDORUR

na kontaktoni

  • falmac-profesionale-makineri-druri-e perdorur-10vjet

Makineri zdrukthtari

19840 marangozët kanë vizituar tashmë faqen tonë.

Gjeni edhe makineritë tuaja të përdorura të përpunimit të drurit!

Ne në Falmac jemi sinonim i cilësisë në shitjen e të gjitha llojeve të makinerive të përpunimit të drurit NUOVE o të përdorura me çmime të lira me dërgesë në të gjithë Italinë dhe shërbim të garantuar pas shitjes. Ne gjithashtu kemi një përzgjedhje të madhe të bimët, pajisje, vegla dhe aksesore per punimin e drurit te markave me te mira te disponueshme menjehere ne magazinen tone.